СОГЛАШЕНИЕ О ПОЛЬЗОВАНИИ САЙТОМ GIOSCHOOL

 1. Загальні положення
  1. Ця угода користування сайтом www.gioschool.com (далі - Угода) визначає умови використання та розвитку сайту www.gioschool.com (надалі – сайт), а також права та обов'язки користувачів та Адміністрації сайту.
  2. Предметом Угоди є надання Адміністрацією сайту послуг користувачам з використання ресурсів і сервісів сайту (далі – Послуги).
  3. Угода є договором приєднання відповідно до законодавства України.
  4. Угода є публічною офертою.
  5. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на сайті.
  6. Реєстрація користувача на сайті означає повне і беззастережне прийняття ним (Акцепт) цієї Угоди.
  7. Угоду може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Про зміни в Угоді користувачі будуть проінформовані на самому сайті. Зміни вступають в дію після їх оприлюднення на сайті. 
  8. Якщо один із пунктів Угоди суперечить закону або з якоїсь причини став частково або повністю не актуальним, це не відмінює решту пунктів Угоди.
 2. Права і обов’язки користувачів
  1. Користувач зобов’язується:
   1. надати правдиву інформацію про себе, зокрема правильне прізвище, ім’я, по батькові, адресу електронної пошти та іншу інформацію необхідну для використання сайту та отримання послуг;
   2. не використовувати сайт для незаконних дій або шахрайства; 
   3. переконатися, що надана інформація про себе не вводить в оману і є правдивою;
   4. не збирати, не компілювати, не скачувати копії на інші носії інформації, не робити інформацію загальнодоступною, не публікувати і не розповсюджувати інформацію з сайту;
   5. не передавати третім особам пароль доступу до власної персональної сторінки у разі, якщо це може призвести до порушення законодавства та/або цієї Угоди
   6. повідомляти Адміністрацію сайту про будь-які зміни персональної інформації;
   7. виявивши технічну проблему, негайно поінформувати Адміністрацію сайту;
   8. не порушувати прав інтелектуальної власності щодо вмісту сайту.
  2. Користувач має право:
   1. добросовісно користуватися сайтом та Послугами;
   2. звертатися до Адміністрації сайту з консультаційних питань використання сайту.
 3. Права і обов’язки Адміністрації сайту 
  1. Адміністрація сайту має право, на власний розсуд, обмежити або відмінити право на використання сайту у разі порушення користувачем умов використання сайту, надання неправдивої та/або не повної інформації під час реєстрації та/або використання сайту.
  2. Користувач погоджується, що Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити діяльність сайту без попередження заздалегідь.
  3. Адміністрація сайту має право в будь-який час, на свій розсуд, поміняти або змінити інформацію, надану користувачем на сайті, для того, щоб було зручніше користуватися сайтом.
 4. Наслідки порушення умов Угоди
  1. Адміністрація сайту може блокувати або видалити, або змінити на сайті інформацію будь-якого користувача, якщо вона вводить в оману або вона не відповідає дійсності.
  2. При порушенні умов Угоди Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час, без попередження, призупинити доступ будь-якого користувача до сайту.
 5. Надання персональних даних

  1. Ваші персональні дані збираються, обробляються і надаються відповідно до вимог законодавства України і відповідно до умов Політики використання даних сайту.
 6. Інтелектуальна власність

  1. Адміністрація сайту є власником всіх прав на доменне ім’я, зміст сайту (зображення, текст тощо) і має виключне право на їх використання.
  2. Будь-яке використання Вами змісту, дизайну, оформлення, копіювання та/або інше використання сайту або третіми особами без письмового дозволу Адміністрації сайту, є порушенням авторських і інших прав інтелектуальної власності.
  3. Порушення авторських і інших прав інтелектуальної власності тягне за собою цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність, встановлену законодавством України.
 7. Відповідальність

  1. Адміністрація сайту не відповідає за будь-яку завдану шкоду та/або збитки, які можуть виникнути у користувачів або третіх осіб при використанні сайту.
 8. Відшкодування вартості Послуги

  1. Користувач визнає, усвідомлює та погоджується з тим, що Послуга доступу до навчального матеріалу, що надається на сайті за цим Договором, споживається Користувачем в повній мірі в момент відвідування (хоча б одноразового) Користувачем сторінки відповідного навчального матеріалу на сайті. Зважаючи на це, Користувач розуміє та погоджується, що Адміністрація сайту не зобов’язана відшкодовувати (повністю чи частково) Користувачу вартість будь-якого навчального матеріалу, оскільки сайт, у відповідності до даного Договору, надав, а Користувач, відповідно, спожив цю послугу в повному обсязі, відвідавши сторінку відповідного навчального матеріалу на сайті.
  2. Користувач погоджується, що виявлення неточностей та помилок у контенті навчального матеріалу на сайті не впливає на якість послуги доступу до контенту та навчального матеріалу на сайті та не є підставою для повернення коштів за придбаний навчальний матеріал або зменшення його вартості.

Відкрити pdf